06 Temmuz 2017

Kahramanmaraş’ın Hayali …

Kahramanmaraş’ın Hayali …

1992 yılında “Camdan Kalp” filmine fon sağlamak için sinemacı Fehmi Yaşar tarafından kurulan “Hayal Kahvesi” 25 yıldan bu yana eğlencenin tek adresi olmaya devam ediyor. 2016 yılında Kahramanmaraş’a açılan Hayal Kahvesi ise A’dan Z’ye değişen konsepti, hizmeti ve   dünya mutfaklarından yemekleri ile kentte aranılan tek mekan olmaya devam ediyor.

Müziğin, yemeğin, hizmetin en kalitelisi olan “Hayal Kahvesi” bulunduğu yerlerin sosyal hayatını değiştirmeye devam ediyor. Misafir ağırlamak, eğlenmek, iyi kahve içmek için bir nedene ihtiyaç duyan herkesin en başta uğradığı mekan olan Hayal Kahvesi, Kahramanmaraşlı eğlence severler için yeni sanatçılar yeni sesler getirmeye devam ediyor.

HAYAL  KAHVESİ KAHRAMANMARAS’A AYRI BİR DEĞER SAĞLADI

Hayal Kahvesi ve Hilton gibi üst düzey markaları şehrimize kazandıran Bellizade Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Bşk Av. Ahmet Belli yaptığı açıklamada “Hayal Kahvesi’ni sadece ticari bir müessese olarak görmüyoruz. Hayal Kahvesi, şehrin sosyal ve kültürel hayatına önemli bir katkı sunmuştur ve sunmaya devam edecektir. Hilton’a dışarıdan yüzlerce misafirimiz geliyor. Kahramanmaraş’ta hayal kahvesi olduğunu öğrenince hem şaşırıyorlar hem seviniyorlar o yüzden memleketimize artı bir değer sağlamıştır hayal kahvesi.. ” dedi

İLK ÖNCE DAMAĞA SONRA KULAĞA HİTAP EDİYORUZ

Hayal Kahvesi Kahramanmaraş Şubesi Genel Koordinatörü Mehmet Doğan, mekanda yapılan değişiklik hakkında şöyle konuştu: “Hayal Kahvesi 25 yıldır, gerek damağa gerek kulağa hitap eden ender mekanlardan. Bu işletmelerin yenilenmesi demek kitlemize daha farklı hizmetlerin daha kombin halinde sunmamız demek. Dünya yemeklerini müşterilerimizin damak zevkine sunacağız.  Bir haftalık yorgunluğu vatandaşlarımız, Hayal Kahvesinde yapılan etkinlikler ile atacak. Bizim amacımız daha iyi hizmet vermek”  

25 YILDIR CANLI MÜZİK YAPIYOR

Hayal Kahvesi yirmi beş yıldır canlı performans söz konusu olduğunda akla gelen ilk mekan. Kahramanmaraş Hayal Kahvesi, hafta sonları ayrıca kaliteli müzik dinlemek isteyenler için birbirinden başarılı sanatçı ve grupları  sahnesinde ağırlayan mekan. Hayal Kahvesi kurulduğu günden bu yana hem ruha hem damağa hitap ederken, zengin yiyecek menüsü ve özel kokteylleri ile her andan keyif almanızı hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ